fbpx

ריטריט לעומק המשמהות

סדנת סופ"ש לחיבור למהות ולמשמעות - ולהגשמתן במציאות החיים

מתי בפעם האחרונה הרשית לעצמך לעצור, לחוות ניתוק מבורך מהשגרה ולפגוש לשם שינוי - אותך? לחקור את מסע הנשמה, לדייק את דרכך במרוץ החיים, להסיר עכבות, לקבל תשובות על שאלות מהותיות שעומדות בפניך, להתחבר לטבע, לגוף ולתודעה הגבוהה שלך – והכי חשוב, להשיב את עצמך - לעצמך.

אימון רוחני

יהונתן כסיף

לעומק המשמהות

ההזדמנות שלך להביט על מסע הנשמה שלך, לגלות את המתנות שבך, הכישרונות הייחודיים שלך, מה מעכב וחוסם אותך, מה השיעורים שעליך לצלוח - ולקבל כלים תודעתיים שישמשו אותך מדי יום כדי להביא לידי ביטוי את המהות שלך - במציאות הגשמית - ליצירה.

מי אני?

אם תסירו לרגע את כל הדמויות והתפקידים שאספתם ושאתם מתאמצים לתחזק מדי יום כדי לתפקד, להתנהל, לשרוד - מי אתם באמת?

מה המשמהות שלי?

מה המהות הנשמתית שלכם? מה נודעתם לעשות פה בעולם? מה הקשר בין התשוקות, הכישרונות, והערכים הייחודיים לכם?

הגשמה ופעולה

איך להתחבר ולתקשר עם העצמי הגבוה ולקבל תשובות לשאלות מהותיות, ואיך לפעול מתוך הייעוד ליצירת שפע גשמי

מה מחכה לך שם?

מי אני? מהי נשמה? מה ההבדל בין הדמות למהות?
מה התשוקות והכישרונות שלי? מה הדפוסים והשיעורים שחוזרים בחיי?
איך להתמודד עם האתגרים בחיי?

מה החסמים שלי בחיים? מדוע האתגרים חוזרים ונשנים? מהם הדברים שאיני רואה, או מודחקים ואינם פתורים בי
וכיצד לשחרר אותם?

איך המדריך הרוחני מופיע בחיינו וכיצד לתקשר עמו?
איך להביט במסע שלנו ממעוף הציפור ולהבחין בדברים שלא הבחנו בהם עד היום, להקשיב ולקבל מסרים ואיך לאזן את הגוף הנפש והתודעה, לחבר בין הרוח והחומר.

מה הצעדים הבאים? מה תכנית הפעולה להתקדמות?
כיצד להגשים ולממש את הייעוד שלי באופן שיפתח את השפע
ויניב את החומר?

איפה ומתי הריטריט הקרוב?

חוות נטור הקסומה בעין קשתות שבגולן

הגעה, התמקמות והיכרות: יום ה' 3.11 בשעה 13:00
חיבוקי פרידה: יום שבת 5.11 בשעה 16:00

מחיר הרשמה מוקדמת עד ה .2.10 - 2,190 ש״ח
מחיר מלא של הסדנה - 2,790 ש״ח

*ניתן לחלק ל-4 תשלומים

המחיר כולל סדנה, לינה במרחבים מרווחים וממוזגים (או באוהל אישי) וארוחות מפנקות

במתחם האירוח: מרחבים מחוממים וממוזגים | מזרנים עבים | חדרי שירותים ומקלחות חמות |
מטבח גדול ומאובזר | פינות ישיבה קסומות | נוף עוצר נשימה והמון אהבה

הריטריט מוגבל ל-15 משתתפים בלבד - נותרו מקומות בודדים

לנרשמים בהרשמה מוקדמת יינתנו בנוסף 30 דקות של ניתוח מפת מסע הנשמה

על המנחה

מורה דרך, מאמן מנטלי-רוחני-עסקי, מומחה למנהיגות מודעת


מאז גיל 20 טיפחתי קריירה בהיי-טק, הקמתי חברות בינלאומיות מצליחות ועסקתי בפעילות חברתית ופוליטית. מ-2012 הקמתי סדנאות לפיתוח מנהלים, ליוויתי חיילים משוחררים ופורשים שחיפשו מחדש את ייעודם. במקביל, כתבתי את הספר "העז לדעת - המסע אל מחוץ לתודעת העדר" (בחנויות הספרים), למדתי פסיכולוגיה ופסיכותרפיה והכשרתי עצמי כמטפל. כיום מורה דרך לחופש, מאמן מנטלי ורוחני, מלווה עסקי, מרצה, בין השאר, במכללה לרפואה אינטגרטיבית מאחדת של ד"ר נאדר בוטו. מייסד ומנחה סדנאות הריטריט "לעומק המשמהות" ורבות אחרות.

לעומת רבים, אני ממוקד יותר ברובד ההוליסטי, מאמין שמשברי חיים רומזים לנו לעצור ולהתחבר למהות הבסיסית שלנו, ולא ללכת כמו עדר במסלול קבוע מראש של צבא-פסיכומטרי-אוניברסיטה-עבודה-ילדים, שמונע מאיתנו לגלות את עצמנו באמת.רוב האנשים מגדירים עצמם על פי המקצוע שלהם, מצבם המשפחתי, התעודות, ההישגים. זה מה שמגדיר אותם, רק זה? אם אנקה ממך את כל התפקידים והדמויות שיצרת לעצמך, מי את באמת ומה נועדת להיות?
רוב האנשים לא שואלים את השאלות הנכונות, מותשים מתחרויות, מללכת BY THE BOOK ולהגיע לשום מקום, אבל דווקא ממקום של תסכול וחוסר הגשמה, נוצרים צמתים בחיים שאומרים לנו לעצור ולחקור - אני מאושר? מסופק? כשאדם נמצא במשבר הוא פתוח לבחון את המציאות מחדש - ואני מזמין אותך לעשות בדיוק את זה - וליצור לעצמך חיים מרגשים ועוצמתיים יותר.

יהונתן כסיף

מה בתכנית?

"חוויה עוצמתית ששינתה אצלי דברים, פתחה אותי לדברים שלא הכרתי קודם או בחרתי לקבור עמוק. מי שמחפש את עצמו, מחפש כיוון, רוצה להבין עם עצמו מה יושב עליו ואולי אפילו למה הוא פה - אין ספק שזה המקום. תודה יהונתן על הזכות לקחת חלק בריטריט העוצמתי הזה."
אסי כהן
מנכ"ל טייטק פתרונות ממוחשבים ויזם בינלאומי
"זה ריטריט התעוררות לנשמה שהעבירו לי את כל החיים מול הפרצוף כמו מראה וניקו את כל הרגשות האשמה והעול שסחבתי במשך שנים. היום אני מעזה לדעת, יוצאת למסע מוכנה עם כל מי שאני. מי שמוכן ורוצה להעז להכיר את עצמו כפי שמעולם לא הכיר זו סדנה חובה!"
חגית קרציון
מתקשרת, יזמית בחברה בינלאומית
"סדנה יוצאת דופן בכל קנה מידה אפשרי - המקום הקסום והחיבור לטבע, לעצמך ולאנשים שמגיעים מאותה סיבה כמוך יוצרים חוויה תלת מימדית, החיים שלי נחלקים ללפני ואחרי הריטריט הזה!! מי שאוהב את עצמו ורוצה לפנק את עצמו בחוויה בלתי נשכחת... -ראו הוזהרתם😜."
הלה מנשה
קוסמטיקאית, המרכז לאסתטיקה ולייזר
"תודה על החוויה המיוחדת והבלתי נשכחת שעברתי איתכם. לא מובנה מאליה החברות שנוצרה בסדנה הזו! תודה ענקית יהונתן כסיף על המתנה הענקית שלך, על היכולת שלך להביא אנשים לחיבור כזה מדהים ומיוחד ובזמן כה קצר. נתראה בסדנה הבאה!
ליאור קלימיסט
יועצת ויזמית נדל"ן

"חוויה של פעם בחיים לחיים שלמים!"

"הגעתי לריטריט מעט סקפטית, אני מאושרת שטעיתי. ואני עוד יותר מאושרת שהדרך ברורה לי ומדויקת לי. תודה על בוסט האומץ הנוסף שקבלתי להרגיש שאני ראויה ומסוגלת לעוף על החיים שלי, תודה מעומק הלב על מסע מרתק. לי ברור שדרכינו עוד תצטלבנה ❤"
הדס אגמון דרגצקי
שדרנית, מרצה, מלווה בעלי עסקים להצלחה
"נכנסתי לתהליך עם המון אי וודאות לצד סקרנות גדולה ללמוד, להתפתח ולגלות. עברתי חוויה מטלטלת וחזקה ויצאתי מחוזק ועם בהירות גדולה. ממליץ בחום לעבור את התהליך שבו תתמודדו עם הפחדים שלכם, האמונות שלכם ועם החסמים שתוקעים אתכם בחיים."
אלי סוכרי
מאמן NLP לזוגיות וקריירה, מרצה ומנחה סדנאות
"הגעתי לסדנה מלאת התרגשות. במשך 3 ימים יהונתן העביר אותנו תהליך, עבד ברגישותו וחוכמתו עם כל אחד ואחד מאיתנו, עטף אותנו בביטחון, הכלה וחמלה אינסופית ועזר לנו להוציא לאור את מי שאנחנו. האנרגיות המטורפות איתן חזרתי מהסדנה ליוו אותי עוד זמן רב."
עירית ברקוביץ'
מאמנת באמצעות תת המודע
"בפעם הבאה שאתם מרגישים שאתם בלחץ ובחושך, מרגישים שאתם צריכים להיאבק כדי לצאת למקום חדש - אתם רק צריכים מישהו שיקשיב לכם, שיעזור לכם להתמודד עם המצב. הפרפר שיעזור לכם הוא יהונתן כסיף. עשו לעצמכם טובה ואל תדחו למחר את מה שאפשר לתקן היום."
יסכה מינס
יזמית עצמאית

שאלות ותשובות


מה זה ריטריט?

משמעויות המילה ריטריט מגוונות. נוכל לתרגמה כ"לסגת", ולא, לא מדובר על נסיגה מלחמתית - אלא נסיגה פנימה - אל עצמנו.
דרך נוספת לתרגם אותה היא: "טיפול מחדש" או "התייחסות מחדש" - RE-TREAT.
זהו זמן שקט שאדם לוקח לעצמו - לבד או עם קבוצה - הרחק מהיומיום העמוס, ובמטרה אחת -
להיפגש עם עצמו, לרפא את עצמו, לתת למהות שלו להופיע. תכל'ס - זה מה שמשה עשה על הר סיני. ריטריטים בארץ ובעולם לרוב כוללים מדיטציות למיניהן, יוגה, מיינדפולנס ושתיקות (ויפאסנה). לעומק המשמהות אינו כזה. זהו ריטריט סדנאתי, סדנת העצמה בה המשתתפים עוברים תהליך בו תרגילים מנטליים, רוחניים, רגשיים ואפילו עסקיים.
זהו זמן שקט להיפגש עם עצמנו וללמוד על עצמנו, לדייק את דרכנו, להבחין בדברים שלא ניתן להבחין תוך כדי הריצה היומיומית. מטרתו העיקרית היא להוציא את המשתתפים כשהם מבינים את המהות והמשמעות שלהם, מכירים בעצמם ואוהבים את עצמם כפי שהם - מסירים את הפחדים ואת העכבות שמונעים מהם את החופש והשפע בחיים.


למי מתאימה הסדנה?

למי שמרגיש.ה תקיעות וחוסר תשוקה, שפוחד.ת לשנות, שרוצה להיות עצמאי.ת, שמרגיש.ה שהגיע הזמן לגדול, שאמיצ.ה מספיק לחקור ולגלות את הייעוד, שחייב.ת חופש ממוסכמות לוחצות שבתוכן התנהל.ה רוב החייים. אני מאמין שגמישות מחשבתית יוצרת חופש ושפע. זה דורש אומץ לצאת מהמוכר והידוע, אבל כשמבינים שהתמודדות עם הפחד היא תהליך מרפא, שהחרדות יכולות להפוך לגילוי מרגש - עולים על הדרך הנכונה שאין ממנה חזרה.


האם הלינה משותפת?

אחד המעכבים הכי גדולים של אנשים שמאוד רוצים להגיע ולחוות את הריטריט הוא בדיוק זה - הפחד מלישון באוהל בודד או במרחב משותף עם עוד אנשים. זה קורה פעם אחר פעם, אנשים מגיעים בחששות. גברים ונשים ביחד? ומה אם יהיו נחירות? לישון עם זרים מוחלטים?
והמצחיק הוא שפעם אחר פעם - אחרי הערב הראשון - הם כל כך מחוברים ואוהבים (ורבים מהם יגידו שיותר מאשר למשפחה ולחברים הכי טובים שלהם)... שהנושא הזה הופך משני לחלוטין ולא מעניין.
הפשטות היא באהבה. הפשטות היא בגילוי ובפגיעות. ובביטחון שבמרחב המדהים שנוצר שם. הפשטות היא פשוט להיות - ללא ביקורת או תנאים. ברגע שיש תנאים... אין אמת. וזה דורש אומץ, מסתבר - להיות פשוט. אז כן, הלינה היא משותפת במרחב מרווח ניתן להפרדה או באוהלים פרטיים במרחב הטבעי (לבחירה).
מזרנים קיימים במקום. יש להביא רק מצעים ואטמי אוזניים אם חשוב לכם. ומוזמנים להיות אמיצים - ולהיכנע לפשטות הזו - כבר עכשיו בכך שתשימו את הפחדים וצד - ותירשמו עכשיו.


מה אם אני אלרגי.ת למזונות / חרקים מסוימים

צר לנו אך אנו לא יכולים לקחת אחריות על אלרגיות למזונות וחרקים.
במידה ויש לך אלרגיה - באחריותך לעדכן אותנו מראש ולהביא עמך
אמצעים למניעה/טיפול או מזונות שיתאימו עבורך.


מה מדיניות הביטול אם יצוץ משהו?

ביטול עד כ-14 יום לפני מועד הסדנה יזכה בסכום כולו.
ביטול בין שבוע לשבועיים לפני מועד הסדנה יזוכה בניכוי 500 ש״ח.
ביטול ב-7 הימים שלפני מועד הסדנה לא יזוכה.

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לשיחת התאמה ומענה על שאלות

עוד קצת על הצוות

ליגד גרנית (מנחה אורחת)

מאמנת אישית מטפלת אלטרנטיבית, מוסמכת ריברסינג (נשימה מעגלית)

בעלת BA בפסיכולוגיה (בהצטיינות דיקאן) וBA במנהל עסקים בהתמחות שיווק ופרסום.
מוסמכת לטפל בשיטות טיפול אלטרנטיביות כגון רייקי ותטא הילינג, מטפלת מוסכמת בריברסינג- נשימה מעגלית, מתרגלת יוגה ומדיטציות במהלך חיי ומשלבת את הידע האינטגרטיבי כולו בעבודה עם אנשים.

בצבא שירתתי כמאבחנת פסיכוטכנית ונחשפתי לכישרוני הייחודי בעבודה עם אנשים. כישרון זה מלווה אותי במהלך כל צעד בקריירה וכתוצאה מכך ניתן למצוא ברזומה שלי גם ניסיון בעבודת הוראה, ילדים בעלי מוגבלויות וכמובן ניסיון רב באימון וטיפול אינטגרטיבי.
מסעי האישי הביא אותי להתמחות בליווי אנשים בדרך לזוגיות וכן ליווי ותמיכה באנשים הסובלים מדיכאון וחרדה.

אני מגיעה ביום השני לריטריט - להעביר אתכם תהליך מדהים של העלאת המודעות למעכבים ולפחדים שלכם - ושל סשן ריברסינג מטורף לשחרור וניקוי שלהם.

מטפלת אלטרנטיבית, מרצה לתזונה ואורח חיים בריא, מלווה אסטרטגית מחלום לביצוע

בעלת BA בפסיכולוגיה ובמנהל עסקים.
מתחילת חיי העסקיים עסקתי בניהול פרוייקטים בדיגיטל, אפיון צרכים לאתרים ולפורטלים, ליוויתי הקמת קהילות פייסבוק ואינסטגרם והנחייתי בניית סדנאות וקורסים דיגיטליים.כיום מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת בשיטת ד"ר נאדר בוטו ובתטא הילינג, מנתחת וממפה את מסע הנשמה, מנחת הורים להתפתחות תינוקות, מלווה עצמאיים מחלום לביצוע.
אני זו שתשוחחו איתה טלפונית בכל שאלה או בקשה, אחראית על תפקוד המרחב כמרחב מוגן, מחבק ואוהב, והאוזן הקשבת לכל צרכיכם במהלך הריטריט.

עידית קויפמן (מנהלת מרחב)

סדנאות ומועדים נוספים

מרחב הדעת - סדנאות לעצמאיים ומנהלים

ההרשמה נפתחה

מפגשים סדנאתיים פתוחים בני 3 שעות מדי שבוע בימי ו' 9:00-12:00 בפתח תקווה. מדי שבוע תוכן אחר ובמחיר עלות בלבד. אפשרות לבחור מפגש אחד או יותר

לעומק המשמהות נובמבר 2022

ההרשמה המוקדמת נפתחה

הריטריט יתקיים בחוות נטור שבגולן. הגעה ביום ה' ה-3 בנובמבר בשעה 13:00 בבוקר, פרידה וסיום ביום שבת ה-5 בנובמבר בשעה 17:00.