fbpx

ריטריט לעומק המשמהות

סדנת סופשבוע שתזכיר לך מי את.ה ומה נועדת לעשות פה - לפני שהעולם סיפר לך מה עליך להיות

מתי בפעם האחרונה הרשית לעצמך לעצור, להתנתק מהשגרה היומיומית השוחקת ולפגוש לשם שינוי - אותך? לחקור את מסע הנשמה שלך, לדייק את דרכך במרוץ החיים, להסיר עכבות, לקבל תשובות על שאלות מהותיות שעומדות בפניך, להתחבר לתודעה הגבוהה שלך – והכי חשוב, להשיב את עצמך - לעצמך.
הגיע הזמן שלך?

אימון רוחני

יהונתן כסיף

לעומק המשמהות

ההזדמנות שלך להביט על הדרך שעברת, לגלות את המתנות שבך, את מה שנולדת להיות, לבחון מה מעכב וחוסם אותך, מה השיעורים החוזרים ונשנים שעליך לצלוח - ולקבל כלים שישמשו אותך מדי יום להביא לידי ביטוי את המהות שלך - ליצירה במציאות הגשמית.

מה מחכה לך שם?

אם נסיר לרגע את כל הדמויות והתפקידים שגיבשת לעצמך כדי לתפקד, להתנהל, לשרוד - מי יישאר שם? מי את.ה? מהי נשמה? מה ההבדל בין הדמות למהות?
מה נולדת להיות?

מה החסמים שלי בחיים? מדוע האתגרים חוזרים ונשנים? מהם הדברים שאיני רואה, או מודחקים ואינם פתורים בי
וכיצד לשחרר אותם?

איך העצמי הגבוה שלך מופיע וכיצד לתקשר עמו?
איך להביט במסע שלנו ממעוף הציפור ולהבחין בדברים שלא הבחנו בהם עד היום, להקשיב ולקבל מסרים ואיך לאזן את הגוף הנפש והתודעה, לחבר בין הרוח והחומר.

מה הצעדים הבאים? מה תכנית הפעולה להתקדמות?
כיצד להגשים ולממש את הייעוד שלי באופן שיפתח את השפע
ויניב את החומר?

איפה ומתי הריטריט הקרוב?

וילה מפנקת באילת

הגעה, התמקמות והיכרות: יום ה' 16.2 בשעה 13:00
חיבוקי פרידה: יום שבת 18.2 בשעה 16:00

מספר המקומות מוגבל ונותרו מקומות בודדים!

מחירי הרשמה :
לינה בחדר שינה על מיטה - 3,090 ש"ח (8 מקומות בלבד)
לינה במרחב משותף בוילה - 2,790 ש"ח (6 מקומות בלבד)

* המחיר כולל סדנה, לינה וארוחות מפנקות
* החלוקה בין החדרים לבני אותו מין בחדר אלא אם יוסכם אחרת על המשתתפים
*ניתן לחלק ל-4 תשלומים

במתחם האירוח: מרחבים מחוממים וממוזגים | מזרנים, מצעים ומגבות | חדרי שירותים ומקלחות חמות |
מטבח גדול ומאובזר | בריכה מחוממת | נוף אילתי מטריף | אנשים יפים והמון אהבה

מספר המקומות מוגבל ונותרו מקומות בודדים!

מתחם הוילה

על המנחה

מורה דרך, מאמן מנטלי-רוחני-עסקי


מאז גיל 20 טיפחתי קריירה בהיי-טק, הקמתי חברות בינלאומיות מצליחות ועסקתי בפעילות חברתית ופוליטית. מ-2012 הקמתי סדנאות לפיתוח מנהלים, ליוויתי חיילים משוחררים ופורשים שחיפשו מחדש את ייעודם. במקביל, כתבתי את הספר "העז לדעת - המסע אל מחוץ לתודעת העדר" (בחנויות הספרים), למדתי פסיכולוגיה ופסיכותרפיה והכשרתי עצמי כמטפל. כיום מורה דרך לחופש, מאמן מנטלי ורוחני, מלווה עסקי, מרצה, בין השאר, במכללה לרפואה אינטגרטיבית מאחדת של ד"ר נאדר בוטו. מייסד ומנחה סדנאות הריטריט "לעומק המשמהות" ורבות אחרות.

לעומת רבים, אני ממוקד יותר ברובד ההוליסטי, מאמין שמשברי חיים רומזים לנו לעצור ולהתחבר למהות הבסיסית שלנו, ולא ללכת כמו עדר במסלול קבוע מראש של צבא-פסיכומטרי-אוניברסיטה-עבודה-ילדים, שמונע מאיתנו לגלות את עצמנו באמת.רוב האנשים מגדירים עצמם על פי המקצוע שלהם, מצבם המשפחתי, התעודות, ההישגים. זה מה שמגדיר אותם, רק זה? אם אנקה ממך את כל התפקידים והדמויות שיצרת לעצמך, מי את באמת ומה נועדת להיות?
רוב האנשים לא שואלים את השאלות הנכונות, מותשים מתחרויות, מללכת BY THE BOOK ולהגיע לשום מקום, אבל דווקא ממקום של תסכול וחוסר הגשמה, נוצרים צמתים בחיים שאומרים לנו לעצור ולחקור - אני מאושר? מסופק? כשאדם נמצא במשבר הוא פתוח לבחון את המציאות מחדש - ואני מזמין אותך לעשות בדיוק את זה - וליצור לעצמך חיים מרגשים ועוצמתיים יותר.

יהונתן כסיף

מה בתכנית?

"חוויה עוצמתית ששינתה אצלי דברים, פתחה אותי לדברים שלא הכרתי קודם או בחרתי לקבור עמוק. מי שמחפש את עצמו, מחפש כיוון, רוצה להבין עם עצמו מה יושב עליו ואולי אפילו למה הוא פה - אין ספק שזה המקום. תודה יהונתן על הזכות לקחת חלק בריטריט העוצמתי הזה."
אסי כהן
מנכ"ל טייטק פתרונות ממוחשבים ויזם בינלאומי
"זה ריטריט התעוררות לנשמה שהעבירו לי את כל החיים מול הפרצוף כמו מראה וניקו את כל הרגשות האשמה והעול שסחבתי במשך שנים. היום אני מעזה לדעת, יוצאת למסע מוכנה עם כל מי שאני. מי שמוכן ורוצה להעז להכיר את עצמו כפי שמעולם לא הכיר זו סדנה חובה!"
חגית קרציון
מתקשרת, יזמית בחברה בינלאומית
"סדנה יוצאת דופן בכל קנה מידה אפשרי - המקום הקסום והחיבור לטבע, לעצמך ולאנשים שמגיעים מאותה סיבה כמוך יוצרים חוויה תלת מימדית, החיים שלי נחלקים ללפני ואחרי הריטריט הזה!! מי שאוהב את עצמו ורוצה לפנק את עצמו בחוויה בלתי נשכחת... -ראו הוזהרתם😜."
הלה מנשה
קוסמטיקאית, המרכז לאסתטיקה ולייזר
"תודה על החוויה המיוחדת והבלתי נשכחת שעברתי איתכם. לא מובנה מאליה החברות שנוצרה בסדנה הזו! תודה ענקית יהונתן כסיף על המתנה הענקית שלך, על היכולת שלך להביא אנשים לחיבור כזה מדהים ומיוחד ובזמן כה קצר. נתראה בסדנה הבאה!
ליאור קלימיסט
יועצת ויזמית נדל"ן

"חוויה של פעם בחיים לחיים שלמים!"

"הגעתי לריטריט מעט סקפטית, אני מאושרת שטעיתי. ואני עוד יותר מאושרת שהדרך ברורה לי ומדויקת לי. תודה על בוסט האומץ הנוסף שקבלתי להרגיש שאני ראויה ומסוגלת לעוף על החיים שלי, תודה מעומק הלב על מסע מרתק. לי ברור שדרכינו עוד תצטלבנה ❤"
הדס אגמון דרגצקי
שדרנית, מרצה, מלווה בעלי עסקים להצלחה
"נכנסתי לתהליך עם המון אי וודאות לצד סקרנות גדולה ללמוד, להתפתח ולגלות. עברתי חוויה מטלטלת וחזקה ויצאתי מחוזק ועם בהירות גדולה. ממליץ בחום לעבור את התהליך שבו תתמודדו עם הפחדים שלכם, האמונות שלכם ועם החסמים שתוקעים אתכם בחיים."
אלי סוכרי
מאמן NLP לזוגיות וקריירה, מרצה ומנחה סדנאות
"הגעתי לסדנה מלאת התרגשות. במשך 3 ימים יהונתן העביר אותנו תהליך, עבד ברגישותו וחוכמתו עם כל אחד ואחד מאיתנו, עטף אותנו בביטחון, הכלה וחמלה אינסופית ועזר לנו להוציא לאור את מי שאנחנו. האנרגיות המטורפות איתן חזרתי מהסדנה ליוו אותי עוד זמן רב."
עירית ברקוביץ'
מאמנת באמצעות תת המודע
"בפעם הבאה שאתם מרגישים שאתם בלחץ ובחושך, מרגישים שאתם צריכים להיאבק כדי לצאת למקום חדש - אתם רק צריכים מישהו שיקשיב לכם, שיעזור לכם להתמודד עם המצב. הפרפר שיעזור לכם הוא יהונתן כסיף. עשו לעצמכם טובה ואל תדחו למחר את מה שאפשר לתקן היום."
יסכה מינס
יזמית עצמאית

שאלות ותשובות


מה זה ריטריט?

משמעויות המילה ריטריט מגוונות. נוכל לתרגמה כ"לסגת", ולא, לא מדובר על נסיגה מלחמתית - אלא נסיגה פנימה - אל עצמנו.
דרך נוספת לתרגם אותה היא: "טיפול מחדש" או "התייחסות מחדש" - RE-TREAT.
זהו זמן שקט שאדם לוקח לעצמו - לבד או עם קבוצה - הרחק מהיומיום העמוס, ובמטרה אחת -
להיפגש עם עצמו, לרפא את עצמו, לתת למהות שלו להופיע. תכל'ס - זה מה שמשה עשה על הר סיני. ריטריטים בארץ ובעולם לרוב כוללים מדיטציות למיניהן, יוגה, מיינדפולנס ושתיקות (ויפאסנה). לעומק המשמהות אינו כזה. זהו ריטריט סדנאתי, סדנת העצמה בה המשתתפים עוברים תהליך בו תרגילים מנטליים, רוחניים, רגשיים ואפילו עסקיים.
זהו זמן שקט להיפגש עם עצמנו וללמוד על עצמנו, לדייק את דרכנו, להבחין בדברים שלא ניתן להבחין תוך כדי הריצה היומיומית. מטרתו העיקרית היא להוציא את המשתתפים כשהם מבינים את המהות והמשמעות שלהם, מכירים בעצמם ואוהבים את עצמם כפי שהם - מסירים את הפחדים ואת העכבות שמונעים מהם את החופש והשפע בחיים.


למי מתאימה הסדנה?

למי שמרגיש.ה תקיעות וחוסר תשוקה, שפוחד.ת לשנות, שרוצה להיות עצמאי.ת, שמרגיש.ה שהגיע הזמן לגדול, שאמיצ.ה מספיק לחקור ולגלות את הייעוד, שחייב.ת חופש ממוסכמות לוחצות שבתוכן התנהל.ה רוב החייים. אני מאמין שגמישות מחשבתית יוצרת חופש ושפע. זה דורש אומץ לצאת מהמוכר והידוע, אבל כשמבינים שהתמודדות עם הפחד היא תהליך מרפא, שהחרדות יכולות להפוך לגילוי מרגש - עולים על הדרך הנכונה שאין ממנה חזרה.


מה אם אני אלרגי.ת למזונות / חרקים מסוימים

צר לנו אך אנו לא יכולים לקחת אחריות על אלרגיות למזונות וחרקים.
במידה ויש לך אלרגיה - באחריותך לעדכן אותנו מראש ולהביא עמך
אמצעים למניעה/טיפול או מזונות שיתאימו עבורך.


מה מדיניות הביטול אם יצוץ משהו?

ביטול עד כ-14 יום לפני מועד הסדנה יזכה בסכום כולו.
ביטול בין שבוע לשבועיים לפני מועד הסדנה יזוכה בניכוי 500 ש״ח.
ביטול ב-7 הימים שלפני מועד הסדנה לא יזוכה.

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר לשיחת התאמה ומענה על שאלות

עוד בצוות

מטפלת אלטרנטיבית, מרצה לתזונה ואורח חיים בריא, מלווה אסטרטגית מחלום לביצוע

בעלת BA בפסיכולוגיה ובמנהל עסקים.
מתחילת חיי העסקיים עסקתי בניהול פרוייקטים בדיגיטל, אפיון צרכים לאתרים ולפורטלים, ליוויתי הקמת קהילות פייסבוק ואינסטגרם והנחייתי בניית סדנאות וקורסים דיגיטליים.כיום מטפלת ברפואה אינטגרטיבית מאחדת בשיטת ד"ר נאדר בוטו ובתטא הילינג, מנתחת וממפה את מסע הנשמה, מנחת הורים להתפתחות תינוקות, מלווה עצמאיים מחלום לביצוע.
אני זו שתשוחחו איתה טלפונית בכל שאלה או בקשה, אחראית על תפקוד המרחב כמרחב מוגן, מחבק ואוהב, והאוזן הקשבת לכל צרכיכם במהלך הריטריט.

עידית קויפמן (מנהלת מרחב)